قیمت زندگی سرمربی مکالمه فوتبال اسپانیا

قیمت: زندگی سرمربی مکالمه فوتبال اسپانیا اسپانیا اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات ۸۱ درصد هواداران رئال مادرید رونالدو را نمی‌فهمند

به گزارش ایسنا و به نقل از آس، خبر جنجالی روزنامه A Bola راجع به جدایی کریستیانو رونالدو از رئال مادرید هم چنان عنوان مهم رسانه های اسپانیا و دنیا هست. به

۸۱ درصد هواداران رئال مادرید رونالدو را نمی‌فهمند

۸۱ درصد هواداران رئال مادرید رونالدو را نمی فهمند

عبارات مهم : بازیکن

بیشتر هواداران رئال مادرید تصمیم تازه رونالدو بر ترک اسپانیا را درک نمی کنند.

به گزارش ایسنا و به نقل از آس، خبر جنجالی روزنامه A Bola راجع به جدایی کریستیانو رونالدو از رئال مادرید هم چنان عنوان مهم رسانه های اسپانیا و دنیا هست. به نوشته روزنامه پرتغالی این بازیکن به خاطر متهم شدن به فرار مالیاتی ۱۴.۷ میلیون یورویی ناراحت است و می خواهد اسپانیا را ترک کند. هنوز مهاجم پرتغالی این عنوان را به صورت رسمی اعلام نکرده هست. او حتی در مصاحبه دیروز (یک شنبه) بعد از دیدار پرتغال و مکزیک در جام کنفدراسیون ها به این عنوان اشاره نکرد.

۸۱ درصد هواداران رئال مادرید رونالدو را نمی‌فهمند

سایت آس بعد از انتشار خبر روزنامه A Bola یک نظرسنجی گذاشت و از هواداران رئال مادرید پرسید که آیا خشم رونالدو قابل درک است؟ ۸۱ درصد (هفت هزار و ۵۱۲ رای) علت او را درک نمی کنند و تنها ۱۹ درصد به مهاجم پرتغالی حق می دهند.

دیروز پاکو گونسالس در برنامه Tiempo de Juegosمصاحبه تلفنی رونالدو و زین الدین زیدان (سرمربی رئال مادرید) را فاش کرد. رونالدو در مکالمه با زیدان تایید کرد که می خواهد از اسپانیا برود چون مطبوعات تلاش می کنند او را مجرم نشان دهند و هنوز از هیچ باشگاهی هیچ پیشنهاد رسمی نداشته است.

به گزارش ایسنا و به نقل از آس، خبر جنجالی روزنامه A Bola راجع به جدایی کریستیانو رونالدو از رئال مادرید هم چنان عنوان مهم رسانه های اسپانیا و دنیا هست. به

از طرفی مارتین لیبرمن، روزنامه نگار آرژانتینی و دوست صمیمی رونالدو دیروز (یکشنبه) به دفاع از این بازیکن پرداخت و نوشت: رونالدو اتهام فرار مالیاتی را ناعادلانه می داند. او منتظر تصویر العمل رییس کلوب است ولی هنوز این اتفاق نیفتاده است.

واژه های کلیدی: بازیکن | اسپانیا | روزنامه | رونالدو | هواداران | رئال مادرید | فرار مالیاتی | روزنامه نگار

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs